0

Interaktywna mapa do gry Sons of The Forest

Interaktywna Mapa Sons of the Forest ułatwi odnalezienie kluczowych obiektów na wyspie, takich jak opuszczone obozy, wejścia do jaskiń, wioski, magazyny, broń i wyposażenie. Znajdziesz także szybko jedzenie, materiały, amunicję, ubrania, linę, zwierzęta i wrogów.

Nasz przewodnik oferuje szczegółową mapę wyspy i instrukcje jej użytkowania. Pamiętaj, że mapa jest w fazie rozwoju i otrzymuje regularne aktualizacje. Jeśli czegoś nie znajdziesz teraz, sprawdź później.

Korzystanie z mapy jest łatwe. Domyślnie pokazuje wszystkie przedmioty. Chcesz coś konkretnego? Kliknij ikonę lejka, aby otworzyć legendę. Następnie kliknij „Ukryj wszystko” i wybierz potrzebny obiekt.

Możesz też użyć funkcji wyszukiwania, klikając ikonę lupy i wpisując nazwę w języku angielskim. Zarejestruj się w mapgenie, aby zapisywać postępy i dodawać znaczniki dla innych graczy.

Zmieniaj skalę za pomocą przycisków „+” i „-„, a rozmiar strony za pomocą „Ctrl + kółko myszy”. Poniżej znajduje się lista wszystkich obiektów na mapie, m.in. lokalizacje, obozy, jaskinie, przedmioty kolekcjonerskie, jedzenie, broń i inne.

Mamy nadzieję, że nasza interaktywna mapa pomoże znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w Sons of the Forest.

Nowość  Starship Troopers: Extermination - recenzja