Kontakt

Cześć! Jestem Michał, i jak to mówią, świat gier to moje drugie imię. Wszystko zaczęło się od tego, jak dostałem w prezencie konsolę Nintendo 64, która mogłaby być starsza niż niejedno z was obecnie;). Ale dla mnie to było coś magicznego.

Na początku to były proste gierki, ale z czasem się rozkręcało. Byłem tym dzieciakiem, co zamiast bawić się klockami, wolał włazić w wirtualne światy. Każdy przycisk na padzie to był mój klucz do tego magicznego uniwersum, gdzie czekała na mnie kolejna niesamowita przygoda.

W miarę jak rósł, zacząłem czuć, że to coś więcej niż tylko hulanka. Znaleźli mnie online, bo jakoś tak wyszło, że jestem niepokonanym wojownikiem, a moi kumple zaczęli używać tego nicku „ShadowSlayer” przy mnie.

Ale dla mnie granie to nie tylko wygrywanie i wbijanie na szczyty rankingu. To też pasja dzielenia się tym, co wiem, co przeżyłem. Moje streamy, poradniki, wpisy na blogu – to próba podzielenia się tą pasją, bo przecież gaming to nie tylko przyciskanie guzików, to społeczność, a ja chcę być jej częścią.