0

Jaki jest najlepszy celownik w CS:GO?

Kiedy sprawy nie idą po Twojej myśli, automatycznie szukasz najlepszego crosshair’a CSGO. Pomimo tego, że jest to placebo, zmiana na inny crosshair zdecydowanie Ci pomoże, ponieważ będziesz bardziej skupiony na swoim celu.

Chcesz używać najlepszych crosshairów w CSGO? Spójrz na naszą listę csgo pro crosshair w dalszej części tej strony. Znajdziesz na niej celowniki Dev1ce’a, EliGe’a, Stewie2K i wielu innych. Omówimy także najważniejsze rzeczy dotyczące twojego crosshair’a, a także znajdziesz ogólne wskazówki dotyczące umieszczania crosshair’a, więc nie przegap tego.

Chcesz wiedzieć, gdzie ćwiczyć z nowym crosshair’em w CSGO? Sprawdź naszą stronę z mapami celu, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Mapy celu pomogą ci wyjść z zapaści poprzez metodyczny i praktyczny trening celu bez presji gry z innymi graczami.

DLACZEGO WARTO ZMIENIĆ DOMYŚLNY CELOWNIK CS:GO?

Domyślny crosshair w CSGO ma kilka problemów. Po pierwsze, jest dość nieporęczny. Duży celownik utrudnia oddawanie strzałów w głowę. Jest również dynamiczny, co oznacza, że kiedy się poruszasz, celownik się rozszerza. Nie jest to optymalne dla konsekwentnego celowania. Każdy profesjonalny gracz używa statycznego celownika. Pozwoli Ci to na bardziej konsekwentne trafienie w strzał. Dodatkowo, niektórzy nie lubią jasnozielonego koloru domyślnego crosshair’a.

Jeśli oglądałeś streamerów CSGO na Twitchu, zauważyłeś, że wszyscy używają statycznego crosshairu, który jest mniejszy. Jest to coś, co jest spójne dla wszystkich dobrych graczy csgo.

JAK WYGLĄDA NAJLEPSZY CROSSHAIR W CSGO?

Szczerze mówiąc, każdy z nas jest inny. Niektórzy gracze wolą większy crosshair, podczas gdy inni będą chcieli, aby był on jak najmniejszy.

Osobiście, duży crosshair jest od nas na duże nie, ponieważ po prostu nie możemy skupić się na rzeczach dziejących się wokół nas. Ale i tak każdy ma swoje preferencje, dlatego ciężko jest wskazać palcem i powiedzieć, że dany crosshair jest najlepszym crosshair w CSGO.

Nowość  Planet Zoo Poradnik do Gry

Możemy jednak zgodzić się co do jednej rzeczy. Każdy crosshair w CSGO powinien być w kolorze zielonym, fioletowym, żółtym lub czerwonym. Są to kolory, które prawie nigdy nie pojawiają się na mapach Counter-Strike’a, dlatego Twój celownik nie będzie wtapiał się w otoczenie.

NAJLEPSZY CELOWNIK DO CS GO DO STRZAŁÓW W GŁOWĘ

Duże i nieporęczne celowniki nie nadają się do strzałów w głowę. Zabicie kogoś strzałem w głowę wymaga dobrego celu i celownika, który w CSGO jest wielkości głowy.

Zabawny fakt, jeśli sprawdzisz celowniki najlepszych graczy CSGO, zauważysz, że hardkorowcy, tacy jak NiKo i s1mple, używają małego celownika.

Najlepszy crosshair dla CSGO, z naszej perspektywy, to zwykła kropka. Ten typ celownika ma kilka zalet i wad. Zacznijmy od zalet.

Jeśli jesteś dobrym celownikiem, to nie będziesz miał problemów z dostosowaniem się do tego crosshair’a. Ponadto, jeśli preferujesz krótkie serie i stukanie, jest to zdecydowanie najlepszy crosshair CSGO dla Ciebie.

Jednak kontrola sprayu może być naprawdę trudna z tym typem crosshaira. Policz sam, a jeśli chcesz spróbować, poniżej znajdziesz najlepsze ustawienia CS GO dla tego crosshair’a.

cl_crosshair_outlinethness 0
cl_crosshairdot 1
cl_crosshairthickness 1.5
cl_crosshairgap 5000
cl_crosshaircolor_g 255
cl_crosshaircolor_r 0
cl_crosshaircolor_b 0
© Esports.net

NAJLEPSZY CROSSHAIR CS GO DLA NOWYCH GRACZY
Szczerze mówiąc, jeśli jesteś zupełnie nowy w tej grze, crosshair powinien być najmniejszym problemem, jaki napotkasz. Dla jego dobra przedstawimy Ci kilka wskazówek dotyczących najlepszych ustawień crosshair CS GO.

Jeśli jesteś nowym graczem CSGO, powinieneś trzymać się domyślnego crosshair’a. Możesz też użyć tych z małymi zmianami dotyczącymi rozmiaru i odstępu pomiędzy crosshairami. Pamiętaj, że możesz użyć generatora crosshairów od crashz, aby zobaczyć, czego używają profesjonalni gracze.

Warto też spersonalizować swój viewmodel grając w CS GO.

JAK ZMIENIĆ CROSSHAIR W CSGO

Istnieją dwa sposoby na zmianę crosshair w CSGO. Aby wyedytować najlepszy crosshair dla CSGO, przedstawimy ci dwa przewodniki krok po kroku, które możesz śledzić. Zacznijmy od łatwiejszego.

 1. Znajdź w sieci crosshair, który ci się podoba.
 2. Uruchom grę i otwórz konsolę.
 3. Skopiuj polecenia, które znalazłeś online (możesz też użyć tych, które zamieściliśmy tutaj) i wklej je do konsoli.
 4. Ciesz się swoim nowym crosshair’em!
 5. Druga metoda jest nieco bardziej skomplikowana, ale z pewnością pozwoli Ci na skonfigurowanie najlepszych dla siebie ustawień CSGO crosshair. W ten sposób możesz naprawdę szybko wspinać się po rangach CSGO lub CSGO Wingman.
 • Uruchom grę i przejdź do przycisku ustawień.
 • Znajdź sekcję o nazwie „crosshair”.
 • Pojawią się różne ustawienia, które możesz edytować tak, jak chcesz.
 • Pobaw się tym, a naprawdę szybko załapiesz o co chodzi.
 • najlepszy crosshair dla csgo
Nowość  Cities Skylines - pomysł i plan na miasto

NAJLEPSZE CELOWNIKI DO CSGO UŻYWANE PRZEZ PRO GRACZY

Na całym świecie jest ponad 1500 zawodników Counter-Strike’a, którzy się z tego utrzymują. Jednak tylko kilku z nich zalicza się do absolutnie najlepszych graczy.

 1. OLEKSANDR „S1MPLE” KOSTYLIEV
  S1mple jest wszechobecny w wiadomościach dotyczących CSGO. Zdecydowanie najlepszy gracz CSGO, który kiedykolwiek dotknął tej gry. Czy ma on również najlepszy crosshair w CSGO?

Prawdę mówiąc, s1mple używa stosunkowo małego crosshair’a i właśnie dlatego zalecamy, abyś wypróbował ten crosshair. Ustawienia Oleksandra dla crosshair’a znajdziecie poniżej.

cl_crosshairalpha 255
cl_crosshaircolor 1
cl_crosshairdot 0
cl_crosshairgap -3
cl_crosshairize 1
cl_crosshairstyle 4
cl_crosshairusealpha 1
cl_crosshairthickness 1
cl_crosshair_drawoutline 0
cl_crosshair_sniper_width 1
cl_crosshaircolor_b 250
cl_crosshaircolor_g 250
cl_crosshaircolor_r 250
csgo crosshair s1mple
© Esports.net

 1. NIKOLA „NIKO” KOVAČ
  Jednym z najlepszych czystych aimerów na naszej planecie jest zdecydowanie NiKo. Dosłownie nie można być bardziej precyzyjnym. Aby osiągnąć ten poziom, Nikola dużo ćwiczył. Jednakże, używał również doskonałego crosshair’a, który jest idealny do tappingu i burstingu.

Mały zielony crosshair, który nie jest statyczny czynił cuda dla bośniackiej supergwiazdy. Ten typ crosshaira zdecydowanie zasługuje na miano najlepszego crosshaira dla CSGO. Polecenia Nikoli dotyczące crosshairu znajdziesz poniżej.

cl_crosshairalpha 250 cl_crosshaircolor 4 cl_crosshaircolor_r 0 cl_crosshaircolor_g 255 cl_crosshaircolor_b 165 cl_crosshairdot 1 cl_crosshairgap -3 cl_crosshairsize 1.5 cl_crosshairstyle 4 cl_crosshairthickness 0 cl_crosshairusealpha 1

Oto kilka innych najlepszych ustawień celowników w CSGO uprofesjonalistów dla Ciebie do wypróbowania.

 1. Dev1ce – cl_crosshair_drawoutline 1;cl_crosshair_outlinethickness 1;cl_crosshaircolor 2;cl_crosshairdot 0;cl_crosshairgap -1;cl_crosshairsize 3;cl_crosshairstyle 4;cl_crosshairthickness 1
 2. Stewie2K – cl_crosshair_drawoutline 0;cl_crosshaircolor 1;cl_crosshairdot 0;cl_crosshairgap -1,5;cl_crosshairsize 4,5;cl_crosshairstyle 4;cl_crosshairthickness 1
 3. EliGe – cl_crosshaircolor 1;cl_crosshairstyle 1; cl_fixedcrosshairgap -4.5; hud_showtargetid 0
 4. KRIMZ – cl_crosshair_drawoutline 0;cl_crosshaircolor 1;cl_crosshairdot 0;cl_crosshairgap -3;cl_crosshairsize 3;cl_crosshairstyle 4;cl_crosshairthickness 1

Na koniec pamiętaj, że to, co jest dla Ciebie najlepsze, jest prawdopodobnie najlepsze. Twój wybór crosshair’a jest decyzją „na całe życie” i prawdopodobnie przełoży się również na inne tytuły FPS. Wybierz to, co działa najlepiej dla Ciebie, aby uzyskać optymalne wyniki.

Nowość  Zakończenie Final Fantasy XV - Wyjaśnienie