0

Jak włamać się komuś na Instagrama

Zanim przejdziemy do mawiania odpowiedzi na pytanie: jak złamać hasło na Instagram, musimy wyraźnie zaznaczyć, że włamanie na konto Instagram jest czynnością niezgodną z prawem i grozi karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Prawo traktuje więc takie włamanie podobnie do włamania do fizycznego domu czy mieszkania, za które to grozi kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.

Są jednak pewne sytuacje, w których wiedza jak włamać się na Instagram z pomocą Aplikacja szpiegowska na iPhone bez jailbreak może okazać się przydatna. W kolejnym akapicie opiszemy takie właśnie przypadki, a następnie opiszemy to, co prawdopodobnie interesuje cię najbardziej, czyli metody na włamanie.

Po co miałbyś hakować konto na Instagramie?

mSpy Aplikacja do sledzenia Instagrama

Tak jak już wspomnieliśmy, włamania na Instagrama czy na inne media społecznościowe osób trzecich jest nielegalne i podlega stosunkowo surowej karze. Jeśli więc jesteś w sytuacji, w której szukasz informacji na temat jak włamać się komuś na Instagrama to powinieneś znać sytuacje, w których takie działanie może być uzasadnione. Do najpopularniejszych należą:

  • Kontrola rodzicielska — jeśli rodzic ma uzasadnione podejrzenie, że jego niepełnoletnie dziecko może znajdować się w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, może bez jego wiedzy uzyskać dostęp do konta na Instagram, w celu znalezienia informacji na temat jego położenia czy tego z kim się ono komunikuje.
  • Audyty prawne — W przypadku przejęć lub fuzji, firmowe konta Instagram mogą wymagać kontroli lub przeglądu.
  • Przywrócenie konta — Jeśli dana osoba zmarła lub została ubezwłasnowolniona, jej przedstawiciele prawni mogą uzyskać dostęp do konta w celu jego zamknięcia lub upamiętnienia.
  • Ochrona własności intelektualnej — Jeśli ktoś narusza materiały chronione prawem autorskim lub znaki towarowe, dostęp do jego konta może być wymagany do podjęcia działań prawnych.
Nowość  Czym jest gra Hamster Kombat?

Sposoby na zhakowanie Instagrama

W internecie znajdziesz całą masę poradników i instrukcji jak sie wlamac na Instagram. Większość z nich jest jednak oderwana od rzeczywistości i ma małe praktyczne zastosowanie. Poniżej znajdziesz trzy metody, które sprawdzają się najlepiej.

Resetowanie hasła

Jest to ciekawa metoda, ponieważ pozwala całkowicie przejąć kontrolę na kontem. Do jej przeprowadzenia potrzeby jest jednak dostęp do skrzynki pocztowej połączonej z tym kontem. Jeśli więc twoje dziecko zostawi włączonego maila, to możesz wejść na Instagram, wybrać opcję zapomniałem hasła i przy użyciu dostępu do skrzynki pocztowej zmienić hasło.

Taka metoda ma jednak swoje ograniczenia, przede wszystkim wymaga dostępu do poczty i jest mało subtelna, ponieważ właściciel konta od razu zauważy problem i zacznie go zwalczać.

Wykorzystanie metod inżynierii społecznej

Metody z tej kategorii skupiają się na wyłudzeniu hasła poprzez phishing, czyli wysyłanie fałszywych wiadomości z linkami stron podszywającymi się pod Instagram i inne metody polegające na oszukaniu najsłabszego ogniwa w łańcuchu zabezpieczeń, czyli człowieka. Taka metoda hacker Instagram wymaga jednak czasu i poświęcenia oraz sprawdza się lepiej w przypadku wyławiania haseł od losowych ludzi niż na skupianiu się na konkretnym koncie.

Instalacja mSpy

Najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem na uzyskanie dostępu do czyjegoś konta na Instagramie są programy szpiegujące jak mSpy. Zainstalowanie takiego programu na telefonie dziecka pozwala nie tylko śledzić jego aktywność w tej aplikacji, ale również na stronach internetowych czy w komunikatorach. W ten sposób możesz dbać o jego bezpieczeństwo bez jego wiedzy.

Istnieją też alternatywy takie jak iKeyMonitor.

Wnioski

Jak więc widzisz włamanie na Instagram jest jak najbardziej możliwe, trzeba jednak mieć odpowiednie umiejętności lub odpowiednie oprogramowanie jak mSpy.