0

Ile pieniędzy wydałem na gry na Steam?

Chcesz zobaczyć ile pieniędzy wydałeś na Steam? Valve prowadzi bieżący bilans, śledząc każdego dolara, który kiedykolwiek wydałeś na swoim koncie. Oto jak sprawdzić, jak wiele szkód poniosłeś podczas sprzedaży Steam.

Jak sprawdzić ile pieniędzy wydaliśmy na Steam?

Narzędzia innych firm, takie jak SteamDB, „oszacują” wartość twojego konta Steam na podstawie tego, za ile gry, które posiadasz, są obecnie sprzedawane. Nie używamy tych narzędzi tutaj. Zamiast tego pokażemy ci, jak dokładnie sprawdzić, ile pieniędzy wydałeś na Steamie – z dokładnością do centa – bez żadnych narzędzi stron trzecich.

  • Aby znaleźć te informacje, otwórz Steam i kliknij Pomoc > Wsparcie Steam.
  • Kliknij „Moje konto” na stronie pomocy technicznej Steam.
  • Kliknij „Dane związane z kontem Steam” na dole strony.
  • Kliknij „External Funds Used” na liście.

Zobaczysz tutaj trzy liczby:

  1. „TotalSpend” to całkowita kwota pieniędzy, które wydałeś na tym koncie Steam. To jest liczba, której szukasz.
  2. „OldSpend” to kwota pieniędzy, którą wydałeś przed 17 kwietnia 2015 r. (To była data wejścia w życie ograniczeń „Limited User Account” dla osób, które nie wydały na Steamie co najmniej 5 dolarów).
  3. „PWSpend” to kwota pieniędzy, którą wydałeś na koncie Perfect World, według IGN. Perfect World Entertainment to chińska firma zajmująca się grami online, prowadząca w Chinach gry Dota 2 i CS:GO.
  4. Strona „External Funds Used” pokazująca całkowitą ilość pieniędzy wydanych na Steamie.

Przy okazji, można również uzyskać bezpośredni dostęp do tej strony, kierując się na stronę https://help.steampowered.com/en/accountdata/AccountSpend w przeglądarce i logując się za pomocą konta Steam.

Nowość  Antyaliasing a wpływ na FPS w grach