0

Humble Choice

Pod koniec 2019 roku Humble Bundle ogłosiło o zakończeniu comiesięcznego Humble Monthly w cenie 12 dolarów i zastąpienie go nowym tworem – Humble Choice. Jak wyglądaja te zmiany?

W przypadku Humble Monthly na początku otrzymywaliśmy informację o 1-3 grach, które wchodzą w jego skład i wtedy trzeba było go kupić, a kiedy sprzedaż została zakończona to Humble ujawniał pozostałe gry znajdujące w się w Humble Monthly, zwykle kolejnych 4-6 gier.

W przypadku Humble Choice od razu widzimy wszystkie gry dostępny w tym bundle. Jest to 10 gier. Za 5 dolarów możemy wybrać jedną z tych gier, za 15 dolarów 3 gry, a za 20 dolarów 9 gier. Jeśli wcześniej mieliśmy subskrypcję w Humble Monthly i dalej opłacamy tego bundla to mamy plan Humble Choice Classic, który daje nam za 12 dolarów wszystkie 10 gier. Jak kupować gry na Humble Store?

Czy to dobra zmiana? Jeśli jakość oferowanych gier się nie zmieni, to raczej tak. Pierwszy miesiąc daje nam m.in. Shadow of Tomb Raider, Blasphemous czy Ancestors Legacy, czyli całkiem silne tytuły.

  1. Control – Kultowa gra akcji w środowisku paranaturalnym od Remedy Entertainment.
  2. Hellblade: Senua’s Sacrifice – Głęboko emocjonalna opowieść o wojowniczce celtyckiej w świecie pełnym mitologii.
  3. XCOM 2 – Strategia turowa, w której gracze prowadzą rebelię przeciwko obcym okupantom.
  4. Shadow of the Tomb Raider – Kolejna przygoda Lary Croft, tym razem w dżunglach Ameryki Południowej.
  5. Hitman 2 – Gra skradankowa, w której wcielamy się w Agenta 47, by wykonać szereg zamachów w różnych miejscach na świecie.
  6. Tropico 6 – Symulator zarządzania wyspą, w którym gracze wcielają się w roli „El Presidente”, dyktatora fikcyjnego kraju.
  7. Gris – Artystyczna gra platformowa, która opowiada historię o radzeniu sobie z żałobą.
Nowość  Czy DMarket jest bezpieczny i legitny?