0

Jak naprawić Fortnite kod błędu 10022?

Błąd Fortnite kod błędu 10022 może pojawić się, gdy próbujesz uruchomić grę. Jest to związane z problemami z systemem Easy Anti Cheat (EAC), który ma zapobiegać oszustwom w grze. Ten błąd często wynika z uszkodzonych plików EAC lub plików gry oraz ogólnych uszkodzeń danych na komputerze. Na szczęście istnieją metody naprawy tego kodu błędu, które pomogą Ci cieszyć się Fortnite bez przeszkód.

Wnioski kluczowe:

 • Naprawa systemu Easy Anti Cheat może rozwiązać problem kodu błędu 10022 w Fortnite.
 • Aktualizacja systemu Windows może usunąć zgłaszany błąd i poprawić stabilność gry.
 • Sprawdzenie urządzenia pod kątem uszkodzonych danych może pomóc znaleźć przyczynę błędu i naprawić go.
 • Ponowna instalacja Fortnite może rozwiązać problem, jeśli żadne inne metody nie przyniosły skutku.
 • Należy skontaktować się z zespołem wsparcia Easy Anti-Cheat, jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomogły.

Naprawa systemu Easy Anti Cheat

Pierwszym rozwiązaniem problemu Fortnite Error Code 10022 jest naprawa systemu Easy Anti Cheat. Można to zrobić poprzez uruchomienie aplikacji Easy Anti Cheat Repair Tool i wykonanie naprawy usługi. Proces ten polega na zlokalizowaniu folderu EAC na komputerze, uruchomieniu pliku EasyAntiCheat_Setup i wybraniu opcji „Repair Service”. Po zakończeniu naprawy należy ponownie uruchomić komputer i sprawdzić, czy błąd został rozwiązany.

Pierwszą metodą rozwiązania problemu Fortnite Error Code 10022 jest naprawa systemu Easy Anti Cheat. W przypadku wystąpienia tego błędu, można skorzystać z aplikacji Easy Anti Cheat Repair Tool, która umożliwia przeprowadzenie naprawy usługi Easy Anti Cheat. Aby to zrobić, należy:

 1. Zlokalizować folder EAC na komputerze.
 2. Uruchomić plik EasyAntiCheat_Setup w tym folderze.
 3. Wybrać opcję „Repair Service”.

Po zakończeniu naprawy, konieczne jest ponowne uruchomienie komputera. Sprawdź, czy błąd Fortnite Error Code 10022 został naprawiony. Jeśli problem nadal występuje, należy przejść do kolejnych metod rozwiązania tego błędu.

Nowość  Czy sklep z grami Fanatical jest bezpieczny?

Aktualizacja systemu Windows

Drugim sposobem na naprawę Fortnite Error Code 10022 jest aktualizacja systemu Windows. Aktualizacje systemu często zawierają poprawki dla znanych błędów, w tym również dla błędów związanych z grami. Dlatego warto sprawdzić, czy twój system Windows jest aktualny i zaktualizować go, jeśli jest dostępna aktualizacja.

Aby zaktualizować system Windows, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz menu Start i wybierz „Settings”.
 2. W sekcji ustawień wybierz „Update and Security”.
 3. Wybierz „Windows Update” z lewej strony menu.
 4. Kliknij przycisk „Check for updates”, aby sprawdzić, czy są dostępne aktualizacje.
 5. Jeśli są dostępne aktualizacje, kliknij przycisk „Install now” lub „Download and install” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować je na komputerze.
 6. Po zakończeniu aktualizacji, zrestartuj komputer, aby wprowadzić zmiany w systemie.

Po wykonaniu aktualizacji systemu Windows, twój komputer powinien być bardziej stabilny, a błąd Fortnite Error Code 10022 może zostać naprawiony.

Sprawdź urządzenie pod kątem uszkodzonych danych

Trzecią metodą rozwiązania błędu Fortnite Error Code 10022 jest sprawdzenie urządzenia pod kątem uszkodzonych danych. Uszkodzone pliki programu lub aplikacji na twoim urządzeniu czasami mogą powodować ten błąd. Możesz to sprawdzić za pomocą polecenia „sfc /scannow” w wierszu poleceń. Ten proces, znany jako System File Checker, automatycznie skanuje i naprawia uszkodzone pliki systemowe. Wykonanie tego skanu może pomóc w rozwiązaniu problemów, które mogą przyczyniać się do błędu Fortnite 10022.

Jeśli nie jesteś pewien, jak uruchomić wiersz poleceń, oto kilka prostych kroków:

 1. Naciśnij kombinację klawiszy „Windows” + „R”, aby otworzyć okno dialogowe „Uruchamianie”.
 2. Wpisz „cmd” lub „cmd.exe” i kliknij „OK”.
 3. W otwartym wierszu poleceń wpisz „sfc /scannow”.
 4. Naciśnij klawisz Enter i poczekaj, aż proces skanowania zostanie ukończony.

Pamiętaj, że skanowanie może zająć trochę czasu, więc cierpliwie poczekaj, aż zostanie zakończone. Jeśli zostaną znalezione jakiekolwiek uszkodzone pliki, System File Checker spróbuje je naprawić automatycznie.

Nowość  Poradnik do Deliver Us The Moon - Wskazówki

Po zakończeniu skanowania, zaleca się ponowne uruchomienie komputera i sprawdzenie, czy błąd Fortnite Error Code 10022 został naprawiony. Jeśli nadal występuje, konieczne może być zastosowanie innych rozwiązań opisanych w poprzednich sekcjach.

Ponowna instalacja Fortnite

Po wyczerpaniu wszystkich innych możliwości rozwiązania błędu Fortnite 10022, warto rozważyć ponowną instalację gry. Proces ten polega na odinstalowaniu Fortnite za pomocą Epic Games Launcher, a następnie ponownym zainstalowaniu go z tej samej platformy. Reinstalacja gry zapewnia jej nowy początek i może być skutecznym sposobem na zapobieżenie dalszym problemom związanych z błędem kodu 10022.

Aby ponownie zainstalować Fortnite, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Epic Games Launcher na komputerze.
 2. Przejdź do biblioteki gier.
 3. Znajdź Fortnite na liście gier.
 4. Kliknij przycisk „Usuń” lub „Odinstaluj”.
 5. Po zakończeniu odinstalowania Fortnite, zamknij Epic Games Launcher.
 6. Otwórz ponownie Epic Games Launcher.
 7. Przejdź do sklepu Fortnite.
 8. Zainstaluj Fortnite, postępując zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Po zakończeniu instalacji Fortnite, warto również zrestartować komputer. Jest to ważne, ponieważ restart pozwoli na pełne skonfigurowanie gry i może naprawić ewentualne błędy konfiguracyjne.

Naprawa Easy Anti-Cheat przez menu

Rozwiązaniem problemu Fortnite Error Code 10022 może być naprawa Easy Anti-Cheat bezpośrednio za pomocą menu. Można to zrobić poprzez zlokalizowanie pliku Easy Anti-Cheat .exe lub .setup w folderze z grą i podwójne kliknięcie go. Następnie, w menu Easy Anti-Cheat, wybierz Fortnite z listy gier i kliknij przycisk „Repair”. Po naprawie uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy błąd został rozwiązany.

Jeśli naprawa Easy Anti-Cheat przez menu nie rozwiązała problemu Fortnite Error Code 10022, istnieją jeszcze inne metody, które można spróbować. Możesz sprawdzić połączenie z serwerami EAC, ponownie zainstalować Fortnite lub skontaktować się z zespołem wsparcia Easy Anti-Cheat, aby uzyskać dalszą pomoc. Poniżej przedstawiamy również instrukcję dotyczącą każdej z tych metod.

Nowość  Zakończenie gry Diablo 4 - co się tam wydarzyło?

Sprawdź połączenie z serwerami EAC

Błąd Fortnite 10022 może również wystąpić, jeśli masz problemy z połączeniem z serwerami Easy Anti-Cheat.

Aby sprawdzić połączenie, możesz odwiedzić strony internetowe, które dostarczają informacje o stanie tych serwerów.

Jeśli twoje połączenie jest stabilne, powinieneś zobaczyć „200 – HTTP OK”.

Jeśli napotkasz problemy z połączeniem, warto sprawdzić ustawienia firewalla lub programu antywirusowego, aby upewnić się, że nie blokują one połączenia z serwerami EAC.

Sprawdzanie połączenia z serwerami EAC

W przypadku problemów, które utrudniają połączenie z serwerami Easy Anti-Cheat, należy skontaktować się z zespołem wsparcia technicznego Easy Anti-Cheat.

W następnej sekcji omówimy, jak skontaktować się z tym zespołem i jak uzyskać dalszą pomoc w rozwiązaniu błędu Fortnite 10022.

Skontaktuj się z wsparciem EAC

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie rozwiązało błędu Fortnite 10022, możesz skontaktować się z zespołem wsparcia Easy Anti-Cheat. Wsparcie EAC jest dostępne, aby pomóc użytkownikom w rozwiązaniu problemów związanych z kodem błędu 10022 oraz innymi podobnymi problemami. Gdy napotkasz ten błąd, zalecamy skorzystanie z formularza zgłoszenia pomocy technicznej, który znajdziesz na oficjalnej stronie Easy Anti-Cheat.

Formularz zgłoszenia pomocy technicznej to doskonałe narzędzie do skontaktowania się z zespołem wsparcia EAC. W nim możesz dokładnie opisać swój problem, podając wszelkie niezbędne szczegóły, takie jak kod błędu Fortnite 10022 i kroki, które już podjąłeś w celu jego naprawy. Im więcej informacji dostarczysz, tym łatwiej będzie zespołowi wsparcia znaleźć rozwiązanie.

Zespół wsparcia EAC jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci rozwiązać błąd Fortnite 10022 i cieszyć się grą bez przeszkód. Mają oni wiedzę i doświadczenie, aby udzielić Ci odpowiednich informacji i porad technicznych. Dlatego nie wahaj się skontaktować z nimi, gdy masz problem. Możesz być pewien, że zespół wsparcia EAC zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc Ci w naprawie błędu i cieszyć się grą Fortnite bez przeszkód.