0

Cities Skylines – pomysł i plan na miasto

Na początek wybierz odpowiednią mapę dla swojego miasta. Podczas wybierania mapy dla swojego miasta należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Należy rozważyć połączenia transportowe na mapie miasta, ilość ziemi i wody, a także rodzaj zasobów, jakie posiada.

Najlepszą mapą jest River Run. River Run zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, w tym połączenia oraz 74% powierzchni zabudowy. Jednak dla wersji podstawowej gry bez map DLC, jest to najlepsza mapa.

Połączenia zewnętrzne są kluczowe, ponieważ umożliwiają przeprowadzkę nowych mieszkańców, import i eksport towarów do i z miasta oraz przyjazd turystów. Na początku autostrada może być wykorzystywana tylko do dostępu do świata zewnętrznego, co przyciągnie mieszkańców oraz pomoże w dystrybucji towarów.

Kiedy miasto rośnie, będziesz musiał regulować ruch uliczny, co czyni inne połączenia bardziej wartościowymi. Pociągi mogą przewozić produkty i pasażerów, co może zmniejszyć liczbę pojazdów na drogach w mieście. Porty umożliwiają wprowadzenie turystów, produktów i innych przedmiotów.

skylines

Następnie, zamiast umieszczać drogi tam, gdzie ci pasuje, powinieneś planować z wyprzedzeniem. Musisz rozważyć, jak połączysz swoje miasto z autostradą. Nie może to być jedynie kwestia połączenia dróg z autostradą. Gdy miasto rośnie, połączenia autostradowe będą coraz bardziej zatłoczone, co zmniejszy przepływ ruchu.

Lepszą alternatywą jest wykorzystanie prostego ronda, ale będziesz musiał je zaktualizować w miarę wzrostu miasta, ponieważ nawet proste koło ruchu stanie się zatłoczone, zwłaszcza jeśli jest to jedyny sposób wejścia i wyjścia z miasta.

Aby zapewnić dostęp do miasta i mobilność dla tych, którzy nie chcą wjeżdżać do miasta, musisz zbudować system dróg, który działa wraz z rondem. Aby to zrobić, musisz najpierw zrozumieć hierarchię dróg.

Nowość  Jak zmienić walutę w Pokemon GO