0

5 najlepszych keyloggerów na telefon z Androidem

Android keylogger to specjalistyczna aplikacja, która pozwala na zdalne śledzenie aktywności użytkownika na urządzeniu mobilnym. Rejestrować może wszystkie stuknięcia, otwierane aplikacje, wybierane numery telefonów czy wysyłane wiadomości tekstowe. Tego typu spyware rejestruje i zapisuje wszystko, co dana osoba robi na swoim urządzeniu. Oto TOP 5 keyloggerów na Androida, które warto znać.

Eyezy – najlepszy keylogger Android

Najbardziej niezawodny keylogger dla urządzeń z Androidem, który cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników? Aplikacja Eyezy to bezpieczne i anonimowe rozwiązanie, które oferuje następujące zalety:

  • Zbiera i zapisuje pełną aktywność użytkownika na urządzeniu mobilnym.
  • Jest to gotowy keylogger do wysłania, który można zainstalować zdalnie.
  • Działa w tle i nie drenuje baterii, więc użytkownik nawet nie wie, że jest śledzony.
  • Archiwizuje informacje z popularnych komunikatorów i mediów społecznościowych.

Przygotowany przez Eyezy niewidoczny keylogger na Androida gwarantuje również całkowity dostęp do wiadomości, połączeń, historii wyszukiwania czy multimediów. Zdecydowanie warto go wypróbować za darmo!

mSpy

Jedną z często wybieranych alternatyw jest aplikacja mSpy, która również pozwala podglądać aktywność bez wykrycia. Ten Android keylogger sprawdza się w zakresie śledzenia wszystkich kliknięć na telefonie lub tablecie docelowym. Apka zbiera komplet logów, dzięki czemu dowiadujesz się, co i kiedy zostało stuknięte przez użytkownika.

Jak wysłać komuś keyloggera na telefon za pomocą aplikacji mSpy? Musisz wykupić pełen pakiet usług tej firmy, gdyż keylogger jest częścią większej apki monitorującej. Program ten należy zainstalować na urządzeniu docelowym z Androidem, aby uzyskać dostęp do klonowania jego aktywności.

iKeyMonitor

Aplikacja mobilna iKeyMonitor to propozycja przygotowana dla osób, które chcą zdalnie przeglądać zapis aktywności na urządzeniu przenośnym. Prosty interfejs programu pozwala na gromadzenie najważniejszych informacji o użytkowniku sprzętu docelowego. Ten keylogger na telefon z Androidem działa całkowicie zdalnie.

Nowość  Czym jest gra Hamster Kombat?

Apka gromadzi logi dotyczące kliknięć w większości popularnych komunikatorów. Zdalne przeglądanie aktywności użytkownika to rozwiązanie chętnie wybierane przez zatroskanych rodziców, zazdrosnych partnerów, a także zaniepokojonych pracodawców. Aby móc skorzystać z iKeyMonitor w pełni, należy jednak wykupić dostęp do serwera online.

PanSpy

Kolejny keylogger Android to aplikacja PanSpy, która reklamuje się jako odpowiednie narzędzie dla wszystkich rodziców. Mechanizm programu pozwala śledzić aktywność dziecka na telefonie, co daje rodzicowi potencjał reagowania na możliwe zagrożenia w sieci. Dzięki uzyskanej z logów wiedzy, opiekunowie mogą chronić podopiecznych przed dziwnymi osobami, zastraszeniem i innymi niebezpiecznymi sytuacjami.

Sama aplikacja skupia się na monitorowaniu działań użytkownika w mediach społecznościowych i komunikatorach internetowych. Z kolei keylogger na telefon PanSpy daje wiedzę na temat wszystkich kliknięć. Dotyczy to zarówno korzystania z apek, jak i pisanych wiadomości. Dostęp do logów jest w pełni zdalny.

Aispyer

Listę TOP 5 najlepszych keyloggerów na telefony i tablety z systemem operacyjnym Android zamyka program Aispyer. Program ten pozwala gromadzić, przeglądać i monitorować aktywność na urządzeniu docelowym. Śledzenie odbywa się poprzez zainstalowanie aplikacji, która gwarantuje następnie zdalny dostęp do informacji.

Przygotowany przez Aispyer Android keylogger jest częścią pakietu, który pozwala śledzić wykonywane połączenia, historię przeglądarki, lokalizację GPS, a także popularne media społecznościowe. Jest to dość proste i nieskomplikowane narzędzie, które koncentruje się na podstawowych funkcjach potrzebnych do monitorowania urządzeń mobilnych.

Keylogger na telefon z Androidem – podsumowanie

Od uzyskania bezpieczeństwa i dostępu do aktywności na telefonie dzieli Cię już tylko kilka kroków. Wybierz odpowiedni dla siebie niewidoczny keylogger na Androida, aby zdalnie śledzić, co dana osoba robi na swoim urządzeniu. Załóż konto, pobierz i zainstaluj firmowy spyware, a następnie przeglądaj i monitoruj aktywność. To naprawdę takie proste!